UNILINES – autobuski prevoz na relaciji Francuska-Srbija-Francuska

Autobuski prevoz čuvene firme “Unilines” vozi na relaciji Pariz-Srbija-Pariz. Moderni autobusi, vrhunska usluga i veliko iskustvo su valjani razlozi da putujete sa njima.

Polasci iz Srbije za Francusku

Mesto Sreda Petak * Subota
Vranje 05.30 05.30 05.30
Vladičin Han 06.00 06.00 06.00
Leskovac 07.00 07.00 07.00
Niš 08.00 08.00 08.00
Aleksinac 08.15 08.15 08.15
Vrnjačka Banja 08.00 07.30 08.00
Kruševac 08.45 08.15 08.45
Paraćin 10.00 09.00 10.00
Jagodina 11.00 10.00 11.00
Svilajnac 12.00 11.00 12.00
Beograd 14.00 13.00 14.00
Novi Sad 15.20 14.20 15.20
Subotica 16.00 15.00 16.00

* Petkom u sezoni

Polasci iz Francuske za Srbiju

Mesto Sreda Subota Nedelja *
Pariz 08.00 08.00 08.00
Metz 12.00 12.00 12.00

* Nedeljom u sezoni

Francuska

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Laisser un commentaire

vingt + un =